Veidrodžiai su LED

IŠSIRINKITE MODERNŲ LED VEIDRODĮ SAVO INTERJERUI JAU ŠIANDIEN!

Mūsų gaminami LED veidrodžiai dėl savo formų, dydžių, apšvietimo ir stilių įvairovės gali tapti moderniu ir išraiškingu namų interjero akcentu Jūsų vonios kambaryje, sprendimu norint didinti erdvės pojūtį siaurame koridoriuje ar drabužinėje, elegantiška, žvilgsnius traukiančia, detale svetainėje. Mūsų veidrodžiai papuoš ne tik namus, bet ir komercinės ar visuomeninės paskirties patalpas, kuriose LED veidrodis bus ne tik praktiškas ir funkcionalus, bet kartu estetiškas ir dekoratyvus elementas.
Siūlome platų LED veidrodžių asortimentą, kuris leidžia rinktis apvalios, kvadratinės, stačiakampės ar nestandartinių formų veidrodžius su priekiniu ar galiniu LED apšvietimu. 


Esant pageidavimui, papildomai galima įsigyti:

  • šildomą kilimėlį, kuris neleis Jūsų veidrodžiui aprasoti ir suteiks papildomo komforto vonios kambaryje ar kitose drėgnose patalpose;
  • judesio sensorių, kuris leis įjungti/išjungti veidrodžio apšvietimą neliečiant veidrodžio ir apsaugant jo paviršių nuo nešvarumų;
  • spalvotą RGB apšvietimą, kuris leis nustatyti veidrodžiui norimą apšvietimo spalvą taip sukuriant atitinkamą nuotaiką patalpoje.


Galime pasiūlyti platų standartinių veidrodžių su LED apšvietimu asortimentą ir galėsite įsigyti veidrodį nežengiant nė žingsnio už namų ribų. Neradus tinkamo varianto, suprojektuosime ir pagaminsime LED veidrodį pagal specialius išmatavimus ir pageidavimus.

 

 

Užklausos forma