Flat By Artis

FLATbyArtis kokybės tikslas yra grįstas kiekvieno projekto rezultatu ir maksimaliu klientų pasitenkinimu. Nuolatinė FLATbyArtis projektų ir sistemų kokybė bei naujovės yra sertifikuoti ISO-9001 standartu.

FLATbyArtis yra įsipareigojęs aplinkai. Nuolatinio tobulėjimo požiūriu, FLATbyArtis kuria naujas tvarias pertvaras. Jos turi teigiamą poveikį aplinkai, yra pagamintos, naudojant biologiškai skaidžius produktus ir nepridedant formaldehido, bei turi mažą anglies pėdsaką.

Kiekvienas projektas yra gaminamas pagal užsakymą, todėl FLATbyArtis pertvarų sistema siūlo skirtingus sprendimus, lyginant su įprastomis pertvaromis. FLATbyArtis gamina unikalius profilius modulinėms, lanksčioms ir integruojamoms pertvaroms sukurti, išlaikant kokybės, komforto ir dizaino standartus.

FLATbyArtis yra Ispanijos įmonė, gaminanti pertvarų sistemas, leidžiančias individualizuoti paskirstymą pagal kiekvieno projekto poreikius. Į FLAT sistemą įeina:

Viengubo stiklo pertvaros
Dvigubo stiklo pertvaros
Dvigubos žaliuzių pertvaros
Interaktyvios save laikančios sienos
Varstomos ir stumdomos durys
Spintelės

FLAT FOUR – tai pagal užsakymą pagaminta vienos plokštės sienelių sistema su 40x35mm aliuminio rėmu. Tai stiklinė pertvara, suteikianti biurams ir posėdžių salėms privatumo, neprarandant skaidrumo ar šviesos, ir sukurianti atviras ir šviesias darbo erdves.

STORIS
40 mm

MODULIAVIMAS
Pagamintas pagal užsakymą

PLOKŠTĖS / STIKLO PLOKŠTĖS
Sistema leidžia naudoti 5+5 arba 6+6 mm laminuotą stiklą arba 10 ar 12 mm grūdintą stikląs su 45° nuožulniais kraštais. Taip pat galima naudoti 10 arba 12 mm porceliano plokštę.

PROFILIAVIMAS
Presuotas aliuminis

APDAILA
Perimetro konstrukcija pagaminta iš presuoto aliuminio profilio, anoduoto arba nulakuoto RAL epoksidu

GARSO IZOLIACIJA
Iki 36 dB

DURYS
Suderinamos su įleidžiamomis varstomomis durimis su 40 mm storio aliuminio rėmu, su dvigubu grūdintu stiklu (kiekvienas po 5 arba 6 mm), su viengubu grūdintu stiklu (10 arba 12 mm) arba su dvigubomis žaliuzėmis. Durys turi pusiau paslėptus įsukamus vyrius, perimetro sandariklį ir apatinę giljotiną, užtikrinančią tobulą garso izoliaciją.

https://www.flatbyartis.com/es/