Paslaugos

Projektavimas

Projektavimas – tai ne tik kruopštumo, tačiau ir atsakingumo bei išskirtinių žinių reikalaujantis procesas, kurį atlikti, be abejonės, geriausiai geba profesionalai. UAB Stiklita projektuodami stiklo konstrukcijas vadovaujasi pagrindiniais architektūros principais: patogumas, tvarumas ir grožis. Siekiame, kad mūsų projektuojami gaminiai būtų funkcionalūs, ilgaamžiai, aukščiausios kokybės. Bendradarbiaudami su užsakovu profesionaliai patariame, bei randame geriausius sprendimus, tenkinančius abejas šalis. Mūsų specialistai projektuodami parenka moderniausius technologinius sprendimus, bei randa geriausią kainos, bei kokybės santykį.

Gamyba

UAB “Stiklita Vilnius” montuojami stiklo produktai yra itin aukštos kokybės. Tai lemia tinkamų partnerių pasirinkimas. Stiklo gaminius mums gamina įmonė, naudojanti pačią pažangiausią ir moderniausią įrangą, nuolat investuojanti į jos atnaujinimą. Todėl per maksimaliai trumpą laiką galime pasiūlyti didelius kiekius įvairių stiklo gaminių . Operatyvumas ir kokybė - tai prioritetai renkantis gamintoją. Vienas iš tokių gamintojų ir yra UAB Stiklita. 22 metų patirtis stiklo pramonėje leidžia patikėti didelius ir technologiškai sudėtingus užsakymus. O jų gaminiai atitinka visus esminius Europos Sąjungos normų reikalavimus.

Montavimas

UAB Stiklita Vilnius montavimo darbus patiki savo kvalifikuotų darbuotojų komandai. Darbuotojų profesionalumą lemia ilgametė patirtis, įgyta mūsų įmonėje dirbant nuo jos įkūrimo pradžios. Lankstumas yra neatsiejama įmonės siūlomų paslaugų dalis prisitaikant prie užsakovų poreikių. Nestandartiniai projekto sprendimai ir kartais atrodytų neįmanomos situacijos mūsų komandos kompetencijos dėka išsprendžiamos ir įgyvendinamos. Neįmanomi dalykai tampa įmanomais.